PROFAT komanda tiki, jog siekdami būti versliais, turime būti kūrybiški, atviri naujovėms, gebėti dirbti komandoje ir išsikelti ambicingus tikslus.

VšĮ „Profat“ nuostatai (pdf).

Juk verslaus žmogaus sėkmė paremta:


Užsidegimu idėja

„Idėjos mus išlaisvina. Jos gimsta tuomet, kai vieningai sutelkiame savo mintis ir niekieno nevaržomi pasineriame į atradimų ir naujų patyrimų kupiną erdvę.”

Geru aplinkos ir žmonių poreikių suvokimu

„Dalindamiesi patyrimu ir įžvalgomis padedame susivokti subjektyvioje realybėje. Mokame užduoti klausimus ir kartu ieškome atsakymų bei priimame sprendimus”

Gebėjimu dirbti komandoje

„Mes tvirti savo gebėjimu būti vieni su kitais, pilni patirties, kuri padeda ugdyti žmones bei leidžia organizacijoms tobulėti. Visi kartu keliaujame nesibaigiančio pažinimo keliu.”


Atsiliepimai

“PROFAT yra tai, kas jauniems žmonėms padeda suprasti, kad Lietuvos ateitis didžia dalimi priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir noro tobulėti.”

arturas-racas-52d3c35d8d833Artūras Račas,
žurnalistas, politikos apžvalgininkas

Degančios akys, trykštantis jaunatviškas entuziazmas ir noras daug sužinoti bei patirti, visa tai pamačiau sutikęs „Profat“ organizuotų mokymų dalyvius. Labai vertinu galimybę susitikti su jaunais, teisingų vertybių žmonėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Tai jauna karta, kuri gyvena ateitimi.

Mindaugas Žebrauskas,
UAB „Dirigo“ įkūrėjas, verslo konsultantas

„PROFAT konkursuose studentai gali sužinot, kas veikia, o kas neveikia realiose situacijose. Tokie bandymai padeda įveikti baimę ir nepasitikėjimą, skatina veikti ir kurti realybėje.“

zilvinas silenasŽilvinas Šilėnas,
Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, prezidentas

Verslumo ugdymas jau ankstyvoje jaunystėje yra ypač svarbus ir leidžia tikėti, kad Lietuvos ateitis – jaunimas bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Sėkmės jūsų svarbiame darbe, kuriant Lietuvos ateities verslo lyderius!

ruta skyrieneRūta Skyrienė,
„Investors Forum“ vykdančioji direktorė

„Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie prasmingos PROFAT veiklos, tikiu verslumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo ugdymo nauda. Kuriant tvirtą ir klestinčią Lietuvos valstybę, labai svarbu jau mokyklos suole supažindinti moksleivius su ekonomikos ir verslumo pagrindais, nes tik savarankiški ir verslūs žmonės gali užtikrinti gerovę sau kaip asmenybėms bei kurti gerbūvį visoje valstybėje. PROFAT indėlis šioje srityje – labai didelis.“

jurate stanisauskieneJūratė Stanišauskienė,
UAB „Skubios siuntos“ direktoriaus pavaduotoja