Už viską, ką nuveikėme, esame dėkingi draugams ir partneriams.

Ypatingai mums padėjo LR Švietimo ir Mokslo Ministerija, Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje, Europos Komisijos atstovybė, Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, Švietimo mainų ir paramos fondas.

Taip pat labai dėkojame:

  • Įmonėms: TEO LT, “Hewlett-Packard” , „TMD Partners“, “Santa Monica Networks“, “Swedbank”, “Arvielė”, “Makveža”, “Kadabra”, „LTM Garments“ ir kitoms.
  • Viešosioms įstaigoms ir institucijoms: Vilniaus Gedimino technikos universitetui, Lietuvos Laisvosios Rinkos Institutui, Lietuvos ekonominės plėtros agentūrai, Vilniaus Šiaurės miestelio Technologiniam Parkui, Europos komisijos atstovybei Lietuvoje, Lietuvos Respublikos Seimo Europos informacijos centrui, Lietuvos Studentų Sąjungai, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai (LIJOT), Vilniaus stalo žaidimų klubui, ISM Ekonomikos ir vadybos universitetui.
  • Informaciniams partneriams: verslo dienraščiui “Verslo Žinios”, dienraščiui “15 minučių”, “Studentų Era”, Eurodesk Lietuva.
  • Europos Parlamento nariams: Zigmantui Balčyčiui, Šarūnui Biručiui, Justui Vincui Paleckiui.

Dar norime tarti ačiū visoms mokslo institucijoms Lietuvoje ir užsienyje už tai, kad suteikė savo mokiniams ar studentams galimybę dalyvauti mūsų projektuose, už paramą ir pagalbą organizuojant renginius.

Norėtume ypač padėkoti visiems mokytojams, kurie kantriai dirba savo mokiniams, juos ugdo ir įkvepia.

Atsiliepimai

“PROFAT yra tai, kas jauniems žmonėms padeda suprasti, kad Lietuvos ateitis didžia dalimi priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir noro tobulėti.”

arturas-racas-52d3c35d8d833Artūras Račas,
žurnalistas, politikos apžvalgininkas

Degančios akys, trykštantis jaunatviškas entuziazmas ir noras daug sužinoti bei patirti, visa tai pamačiau sutikęs „Profat“ organizuotų mokymų dalyvius. Labai vertinu galimybę susitikti su jaunais, teisingų vertybių žmonėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Tai jauna karta, kuri gyvena ateitimi.

Mindaugas Žebrauskas,
UAB „Dirigo“ įkūrėjas, verslo konsultantas

„PROFAT konkursuose studentai gali sužinot, kas veikia, o kas neveikia realiose situacijose. Tokie bandymai padeda įveikti baimę ir nepasitikėjimą, skatina veikti ir kurti realybėje.“

zilvinas silenasŽilvinas Šilėnas,
Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, prezidentas

Verslumo ugdymas jau ankstyvoje jaunystėje yra ypač svarbus ir leidžia tikėti, kad Lietuvos ateitis – jaunimas bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Sėkmės jūsų svarbiame darbe, kuriant Lietuvos ateities verslo lyderius!

ruta skyrieneRūta Skyrienė,
„Investors Forum“ vykdančioji direktorė

„Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie prasmingos PROFAT veiklos, tikiu verslumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo ugdymo nauda. Kuriant tvirtą ir klestinčią Lietuvos valstybę, labai svarbu jau mokyklos suole supažindinti moksleivius su ekonomikos ir verslumo pagrindais, nes tik savarankiški ir verslūs žmonės gali užtikrinti gerovę sau kaip asmenybėms bei kurti gerbūvį visoje valstybėje. PROFAT indėlis šioje srityje – labai didelis.“

jurate stanisauskieneJūratė Stanišauskienė,
UAB „Skubios siuntos“ direktoriaus pavaduotoja