Ši skiltis skirta tiems, kuriems įdomu, ką mes galvojame apie verslumą.

Dalis jūsų, užėjusių čia, tuo domisi todėl, kad jau šį tą girdėjo per PROFAT renginius ir susitikimus. O kita dalis – kaip tik dėl to, kad negirdėjo nieko, ir daugelis dalykų, kuriuos čia perskaitys, jiems bus nauji.

Ir vienus, ir kitus tikriausiai sudomins diskusija, kodėl priekabūs verslininkai turi daugiau draugų nei žmonės, mažiau reikalaujantys iš savęs ir kitų. Minčių sukels klausimas, kodėl šimtai atlyginimu nepatenkintų mokytojų dešimtmečius neieško naujo darbo.

Minutėlei stabtelėti ir pažvelgti kitu kampu paskatins pasakojimas apie mokyklą baigusį lietuvį, kuris metė „Microsoft Lietuva“ langų plovėjo vietą ir ėmėsi nuosavo verslo. O ar jau pasakojau apie animacinio filmo herojų Garfildą kaip verslininko pavyzdį?

Čia pasidalinsime tokiomis istorijomis, mintimis ir atradimais. Tikiuosi, mano subjektyvus požiūris padės mums bendrauti ir kartu atrasti naujus dalykus.

Lina Mačernienė

Atsiliepimai

“PROFAT yra tai, kas jauniems žmonėms padeda suprasti, kad Lietuvos ateitis didžia dalimi priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir noro tobulėti.”

arturas-racas-52d3c35d8d833Artūras Račas,
žurnalistas, politikos apžvalgininkas

Degančios akys, trykštantis jaunatviškas entuziazmas ir noras daug sužinoti bei patirti, visa tai pamačiau sutikęs „Profat“ organizuotų mokymų dalyvius. Labai vertinu galimybę susitikti su jaunais, teisingų vertybių žmonėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Tai jauna karta, kuri gyvena ateitimi.

Mindaugas Žebrauskas,
UAB „Dirigo“ įkūrėjas, verslo konsultantas

„PROFAT konkursuose studentai gali sužinot, kas veikia, o kas neveikia realiose situacijose. Tokie bandymai padeda įveikti baimę ir nepasitikėjimą, skatina veikti ir kurti realybėje.“

zilvinas silenasŽilvinas Šilėnas,
Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, prezidentas

Verslumo ugdymas jau ankstyvoje jaunystėje yra ypač svarbus ir leidžia tikėti, kad Lietuvos ateitis – jaunimas bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Sėkmės jūsų svarbiame darbe, kuriant Lietuvos ateities verslo lyderius!

ruta skyrieneRūta Skyrienė,
„Investors Forum“ vykdančioji direktorė

„Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie prasmingos PROFAT veiklos, tikiu verslumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo ugdymo nauda. Kuriant tvirtą ir klestinčią Lietuvos valstybę, labai svarbu jau mokyklos suole supažindinti moksleivius su ekonomikos ir verslumo pagrindais, nes tik savarankiški ir verslūs žmonės gali užtikrinti gerovę sau kaip asmenybėms bei kurti gerbūvį visoje valstybėje. PROFAT indėlis šioje srityje – labai didelis.“

jurate stanisauskieneJūratė Stanišauskienė,
UAB „Skubios siuntos“ direktoriaus pavaduotoja