PROFAT yra nevyriausybinė organizacija, susikūrusi tam, kad prisidėtų skatindama visuomenės verslumą ir aktyvumą. Daugiausia dirbame su jaunimu – padedame jiems ugdyti kūrybingumo, darbų planavimo, darbo komandoje ir tinklų kūrimo įgūdžius ir juos taikyti.

Mūsų komanda patirtį šioje srityje kaupia daugiau kaip septynerius metus.

Pagrindiniai jau tradicija tapę mūsų projektai

  • Verslumo konkursas PROFAS
    Tai – kasmetinis renginys, prasidėjęs nuo lokalios iniciatyvos ir išaugęs į tarptautinį įvykį, kasmet įtraukiantį bent 400 Lietuvos ir kitų Europos šalių studentų.
  • Verslumo konkursas „Renkuosi verslą“
    Šis konkursas skirtas Lietuvos vyresniųjų klasių moksleiviams, kurie jo metu išbando save verslo simuliacijose. Per pastaruosius 4 metus konkurse jau sudalyvavo daugiau nei 1.500 mokinių.
  • Taip pat daug mūsų šilumos sulaukia moksleiviams rengiama PROFAT verslumo stovykla bei jaunų verslių žmonių klubas „Vietoj pusryčių – verslas“.

PROFAT priklauso Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai, Naujos kartos mokslo ir verslo klasteriui bei Europos verslumo asociacijai.

Prisidedame ir prie atvirų diskusijų bei kitų išskirtinių ugdymo projektų. Pomėgis pažinti mums labai malonus, ir stengiamės nesugadinti jo netobulais mokymosi būdais.

Atsiliepimai

“PROFAT yra tai, kas jauniems žmonėms padeda suprasti, kad Lietuvos ateitis didžia dalimi priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir noro tobulėti.”

arturas-racas-52d3c35d8d833Artūras Račas,
žurnalistas, politikos apžvalgininkas

Degančios akys, trykštantis jaunatviškas entuziazmas ir noras daug sužinoti bei patirti, visa tai pamačiau sutikęs „Profat“ organizuotų mokymų dalyvius. Labai vertinu galimybę susitikti su jaunais, teisingų vertybių žmonėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Tai jauna karta, kuri gyvena ateitimi.

Mindaugas Žebrauskas,
UAB „Dirigo“ įkūrėjas, verslo konsultantas

„PROFAT konkursuose studentai gali sužinot, kas veikia, o kas neveikia realiose situacijose. Tokie bandymai padeda įveikti baimę ir nepasitikėjimą, skatina veikti ir kurti realybėje.“

zilvinas silenasŽilvinas Šilėnas,
Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, prezidentas

Verslumo ugdymas jau ankstyvoje jaunystėje yra ypač svarbus ir leidžia tikėti, kad Lietuvos ateitis – jaunimas bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Sėkmės jūsų svarbiame darbe, kuriant Lietuvos ateities verslo lyderius!

ruta skyrieneRūta Skyrienė,
„Investors Forum“ vykdančioji direktorė

„Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie prasmingos PROFAT veiklos, tikiu verslumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo ugdymo nauda. Kuriant tvirtą ir klestinčią Lietuvos valstybę, labai svarbu jau mokyklos suole supažindinti moksleivius su ekonomikos ir verslumo pagrindais, nes tik savarankiški ir verslūs žmonės gali užtikrinti gerovę sau kaip asmenybėms bei kurti gerbūvį visoje valstybėje. PROFAT indėlis šioje srityje – labai didelis.“

jurate stanisauskieneJūratė Stanišauskienė,
UAB „Skubios siuntos“ direktoriaus pavaduotoja