Domiuosi verslu – manau, kad verslas skatina mus klausytis vieni kitų, padeda kurti kosminius laivus, rasti tai, ką mėgsti ir moki daryti geriausiai, ir kasdien tobulėti. Galų gale, verslas yra sritis, padedanti geriau pažinti savo artimus ir mylimus žmones.

Mes, PROFAT komanda, tikime, kad įdomu dalintis įžvalgomis apie tai, kokia aplinka skatina kurti, kas motyvuoja žmogų stengtis dėl savo artimo. Stengiamės padėti dalytis patirtimi su žmonėmis, jau pradėjusiais įgyvendinti savo idėją. Padedame mums įprastu būdu: nuoširdžiai, atvirai, dėmesingai, su meile.

Manome, kad verslumas – tai gebėjimas valdyti savo asmenines savybes taip, kad jos kurtų apčiuopiamą vertę. Nors verslumas neišmatuojamas pinigais ar kita kiekine išraiška, akivaizdu, kad jis – mūsų patogios kasdienybės būtinybė.

PROFAT – tai bendruomenė, kuri padeda kartu su ekspertais įsivertinti savo verslo idėją. Ji parūpina patyrusio verslo vilko patarimą; moko ugdyti verslumo gebėjimus; sukuria neformalią aplinką, kurioje dalinamės mintimis ir įžvalgomis verslo tema.

Mes dar kartą naudojamės galimybe padėkoti visiems, dirbantiems kartu. Mūsų verslo partneriams, padedantiems atskleisti plika akimi neregimą darbo versle pusę, ugdymo specialistams (dėstytojams ir mokytojams), su kuriais dalijamės patirtimi apie verslaus žmogaus ugdymo aplinką ir metodus, mūsų finansuotojams, kurie padeda kasmet ugdyti naują verslių žmonių kartą.

Žinoma, turime daug naujų idėjų, kurias dar rengiamės įgyvendinti. Tad kai tik bent intuityviai pajusite, kad esate pasiruošę naujam verslo vandenyno patyrimui, prisijunkite prie mūsų.

Įkvėpta verslumo,

Lina Mačernienė

PROFAT įkūrėja

Atsiliepimai

“PROFAT yra tai, kas jauniems žmonėms padeda suprasti, kad Lietuvos ateitis didžia dalimi priklauso nuo jų asmeninių pastangų ir noro tobulėti.”

arturas-racas-52d3c35d8d833Artūras Račas,
žurnalistas, politikos apžvalgininkas

Degančios akys, trykštantis jaunatviškas entuziazmas ir noras daug sužinoti bei patirti, visa tai pamačiau sutikęs „Profat“ organizuotų mokymų dalyvius. Labai vertinu galimybę susitikti su jaunais, teisingų vertybių žmonėmis ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Tai jauna karta, kuri gyvena ateitimi.

Mindaugas Žebrauskas,
UAB „Dirigo“ įkūrėjas, verslo konsultantas

„PROFAT konkursuose studentai gali sužinot, kas veikia, o kas neveikia realiose situacijose. Tokie bandymai padeda įveikti baimę ir nepasitikėjimą, skatina veikti ir kurti realybėje.“

zilvinas silenasŽilvinas Šilėnas,
Lietuvos Laisvosios rinkos institutas, prezidentas

Verslumo ugdymas jau ankstyvoje jaunystėje yra ypač svarbus ir leidžia tikėti, kad Lietuvos ateitis – jaunimas bus pasiruošęs bet kokiems iššūkiams. Sėkmės jūsų svarbiame darbe, kuriant Lietuvos ateities verslo lyderius!

ruta skyrieneRūta Skyrienė,
„Investors Forum“ vykdančioji direktorė

„Džiaugiuosi, galėdama prisidėti prie prasmingos PROFAT veiklos, tikiu verslumo, savarankiškumo ir pasitikėjimo ugdymo nauda. Kuriant tvirtą ir klestinčią Lietuvos valstybę, labai svarbu jau mokyklos suole supažindinti moksleivius su ekonomikos ir verslumo pagrindais, nes tik savarankiški ir verslūs žmonės gali užtikrinti gerovę sau kaip asmenybėms bei kurti gerbūvį visoje valstybėje. PROFAT indėlis šioje srityje – labai didelis.“

jurate stanisauskieneJūratė Stanišauskienė,
UAB „Skubios siuntos“ direktoriaus pavaduotoja